Virtuaaltuur

Virtuaaltuur annab võimaluse lihtsa vaevaga esitleda erinevaid objekte –majad, korterid, hotellitoad, restoranid, ajaloolised paigad, turismipärlid jne.

Kinnisvara

Pakkuge ostjatele ja müüjatele kogemust, mis toob esile Teie vara põhiolemuse

Avalikud kohad

Meelitage inimesi ligi enne, kui nad kohale jõuavad

Toimumispaigad

Esitlege oma tegevuskohta ja andke inimestele eesootavast õhtust aimu

Ehitus

Uenduslik viis jagada ehitusprojektide kohta uut infot ja edusamme

Mis on

virtuaaltuur?

Virtuaaltuur on asukoha virtuaalse külastuse simulatsioon, mis koosneb tavaliselt 360° panoraamfotode jadast. Loomulikult võib lisada ka muid multimeedia elemente, näiteks heliefekte, muusikat, jutustust, teksti ja videot.

Hea võimalus virtuaaltuuri kasutada on ka kinnisvara vahendajatel. Tehingust huvitatud klient saab eelnevalt virtuaalse jalutuskäigu abil hea ülevaate kinnisvaraobjektist, säästes nii kliendi enda, kui ka maakleri aega. Müügiobjekti puhul väheneb kindlasti ka “niisama vaatajate” arv, millest võidab ka kinnisvara omanik, et kelle vaevaks oleks objekti koristamine enne iga huvilise külastust. Kui objekt on endiselt huvi pakkuv ka pärast objektil virtuaalse jalutuskäigu tegemist, siis suure tõenäosusega jõutakse ka peatselt tehinguni.

Kuidas on

virtuaaltuur mulle kasulik?

Tähelepanu

Virtuaalse tuuriga kuulutused saavad oluliselt rohkem vaatamisi, kui ilma tuurita kuulutused. Mõningad uuringud väidavalt lausa üle 60% suuremat tähelepanu.

Säästa aega

Uue müüdava kinnisvaraobjekti avalikustamisel võidakse potentsiaalsetelt huvilistelt saada väga palju telefonikõnesid. Nende kõigiga kohtumine võib olla üsnagi aeganõudev, lisaks on paljud lihtsalt uudishimulikud ega kavatse tegelikult osta.

Kvaliteetsed kontaktid

Huvilised veedavad 360° tuuridega lehtedel keskmiselt 40% rohkem aega. Neil on võimalik rahulikult ja põhjalikult tutvuda huvipakkuvate detailidega, mis omakorda toob “kvaliteetsemaid” kontakte.
rsz_pexels-photo-259962
rsz_kitchen-stove-sink-kitchen-counter-349749

Näidis­tuurid

Näidismaja

Näidiskontor

Kirik