Maaklerteenus

  • Elamispindade vahendus
  • Ärikinnisvara vahendus
  • Kinnistute ja maa vahendus

Elamis­pindade, äri­kinnis­vara ja kinnistute

vahendus

Kodu ostmine ja ka müümine ning üürimine võib olla üks kõige põnevamaid kogemusi Teie elus ja samas ka üks suurimaid väljakutseid. Meie muudme koduvahetuse lihtsaks ja meeldivaks. Meie maakler on kinnisvaraekspert, kes aitab teil leida sobiva kodu, ostja või üürniku teie kinnisvarale, kes jagab infot kinnisvaraturul valitseva hinnataseme kohta, viib läbi vajalikud juriidilised toimingud ja aitab leida parima võimaluse kinnisvara finantseerimiseks.

Õiglase hinnaga ostja leidmiseks oma kinnisvarale ei piisa üksnes headest läbirääkimisoskustest. Oluline on ka õigete reklaamikanalite valik ja nutikas lähenemine. Hea ülevaade kinnisvaraturust viib kiirelt kokku nii pakkuja kui ka soovija.

rsz_1pexels-photo-7599735

Kuidas me seda teeme?

Teeme teie kinnisvarast professionaalsed pildid ja koostame teksti kuulutuse esitamiseks kinnisvaraportaalides, samuti jagame infot oma investorite ja koostööpartneritele.

Paigaldame vajadusel välireklaami teie kinnisvara vahetuslähedusse.

Säästame Teie isiklikku aega ja tegeleme kõikide huviliste päringutega ning kinnisvara objekti näitamisega potentsiaalsetele ostjatele.

Teeme vajadusel koostööd teiste maakleritega, et leida kiirelt ostja või üürnik teie kinnisvarale.

Teeme koostöös hindajatega põhjaliku turuanalüüsi.

Koostame igale huvilisele mapi tutvustava materjaliga.

Anname Teile tagasisidet tegevuste kohta (huviliste arv, näitamiste arv, klientide tagasiside).

Abistame teid kõigis küsimustes tehingu läbiviimisel alates näitamisest kuni notariaalse lepingu sõlmimiseni ja üleandmiseni.

Aitame ostjatel pankade abiga leida parima lahenduse ostu finantseerimiseks.

Helista või kirjuta ning küsi täpsemalt!